A+ A A-

Zelená pre Vaše nápady

Združenie obcí mikroregión Bošáčka vyhlasuje otvorenú výzvu na poskytnutie finančného príspevku na realizáciu projektov zameraných na akúkoľvek oblasť, ktorá bude verejného charakteru. To znamená, že výsledok projektu budú môcť využívať všetci obyvatelia a návštevníci Bošáckej doliny.
Projekty možno predkladať neobmedzene počas celého roka 2016. Projekt možno doručiť osobne na ktoromkoľvek obecnom úrade alebo poštou na adresu:
Združenie obcí – mikroregión BOŠÁČKA, Bošáca 257, 913 07, Bošáca.
žiadosť: ziadost_zelena_pre_vase_napady.doc

Čítať ďalej

III. Slávnosti pod rozhľadňou Hájnica

slavnosti hajnica_2016V nedeľu 18. septembra 2016 sa obyvatelia Bošáckej doliny stretli opäť na Hájnici. Počasie nám po daždivej sobote prialo a výhľad na dolinu i Považie bol krásny. Po úvodných slovách predsedu Mikroregiónu Bošáčka Daniela Juráčka nasledovala ekumenická bohoslužba, ktorú odslúžili pán farár Jankovič a pani farárka Drottnerová.

Čítať ďalej

Region Tour Expo a Chuť Slovenska 2016

regioV dňoch 13. - 14. 5. 2016 sa konali v Trenčíne veľtrhy Region Tour Expo 2016 a Chuť Slovenska. Na veľtrhu sme ako Mikroregión Bošáčka prezentovali zaujímavosti našich obcí a ponúkali na ochutnávku tradičné jedlá a produkty Bošáckej pálenice. PD Bošáca sa prezentovalo svojimi chutnými výrobkami, ktoré mali u návštevníkov veľký úspech.

Čítať ďalej

Základné Dokumenty mikroregiónu

Po kliknutí na ďaľšie informácie sa Vám zobrazia základné dokumenty Združenia obcí mikroregiónu Bošáčka: zakladateľská zmluva, zápisnice zo zasadnutia Valného zhromaždenia, správy o činnosti mikroregiónu a správy o hospodárení.

Čítať ďalej

Slávnosti pod rozhľadňou Hájnica 2015

rozhľadňaV nedeľu 4. októbra Mikroregión Bošáčka usporiadal príjemné stretnutie obyvateľov spod Veľkého Lopeníka pod rozhľadňou Hájnica. Prítomných privítal predseda mikroregiónu Daniel Juráček, starostovia Bošáckej doliny a starosta Březové. Po ekumenických bohoslužbách nasledoval kultúrny program. O zábavu sa postarali DH Bošáčanka a harmonikári z Myjavy /Dušan Košnár a Ján Čepko/. Občerstviť sa dalo vo výčape pivkom, kofolou a gulášom od zemansko - podhradských kuchárov.
Ďakujeme všetkým, ktorí pripravili podujatie, p. farárovi Jankovičovi a p. farárke Drottnerovej, účinkujúcim a Vám návštevníkom za účasť. Dovidenia o rok. Foto tu

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o